Preselekcje - warunki udziału i program
Picture - Preselekcje - warunki udziału i program
Data publikacji / 2019-10-03

Preselekcje mają na celu wyłonić 40-45 kandydatów, którzy wezmą udział w I etapie konkursu. Kandydaci będą kwalifikowani w oparciu o nadesłane dokumenty oraz nagranie wskazanego przez organizatora programu, które oceni Jury Preselekcyjne pod przewodnictwem Przewodniczącego Jury Augustin’a Dumay.

PROGRAM PRESELEKCJI
1. N. Paganini: do wyboru dwa kaprysy z op. 1, poza 6, 13, 14 i 16.
2. J. S. Bach: do wyboru Fuga z Sonaty nr 1 g-moll, BWV 1001 LUB Sonaty nr 2 a-moll, BWV 1003 lub Sonaty nr 3 C-dur, BWV 1005.
3. L. van Beethoven: do wyboru I cz. z Sonaty nr 1 D-dur, op. 12 LUB z Sonaty nr 7 c-moll, op. 30 lub z Sonaty nr 10 G-dur, op. 96.

NAGRANIE
Nagranie w jakości co najmniej HD, bez cięć montażowych i poprawek, musi przedstawiać kandydata sfilmowanego en face z odległości nie większej niż 5 m. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odrzucenia nagrań niespełniających wymogów technicznych podanych wyżej. br Nagrania montowane i korygowane ulegają obligatoryjnej dyskwalifikacji bez prawa odwołania.Nagrania powyższego repertuaru należy nadsyłać na wskazany po ogłoszeniu preselekcji adres Organizatora.

WPISOWE
1. Kandydat zgłoszony do Konkusu zobowiązany jest wpłacić wpisowe preselekcyjne w wysokości 50 euro (po dokonaniu zgłoszenia), najpóźniej do 15.12.2020. Przelew w opisie transakcji powinien zawierać IMIĘ i NAZWISKO kandydata.
2. Po otrzymaniu potwierdzenia zakwalifikowania do udziału w konkursie, uczestnik wpłaca na podane konto Organizatora wpisowe za udział w Konkursie w wysokości 150 euro.
Opłaty wpisowe nie podlegają zwrotowi.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy udostępnimy wkrótce!